به دلیل حجم بالای درخواست ها از پاسخ گویی تلفنی به استعلام قیمت ثالث خودرو معذوریم . شما می توانید از منوی استعلام قیمت که در انتهای صفحه موجود است مبلغ مورد نیاز برای تمدید بیمه نامه خود را محاسبه کرده ودر صورت تمایل به تمدید با شماره 77616800 تماس بگیرید. ،
بيمه پارسيان به استناد پروانه شماره 5200 مورخ 28/2/1382 با اخذ مجوز فعاليت در كليه امور بيمه هاي بازرگاني اعم از بيمه هاي اموال ، مسئوليت و اشخاص تاسیس شد و درحال حاضر از نظر سرمايه (يک هزارو يکصد ميليارد ريال) و سهم بازاربيمه هاي خصوصي،بزرگترين بيمه خصوصي ايران محسوب مي شود.

عمده ترين سهامداران شركت بيمه پارسيان عبارتند از :

o بانک پارسیان

o شركت گسترش سرمايه گذاري ايران خودرو

o شركت سرمايه گذاري صندوق بازنشستگي صنعت نفت

معرفي بيمه پارسيان در طي سالهاي متوالي به عنوان یکی از صد شرکت برتر کشور و احراز رتبه اول در بين شرکت هاي بيمه اي خصوصي و رتبه سوم در بين كليه شرکت هاي بيمه اي اعم از دولتي و خصوصي از جمله افتخارات این شرکت به شمار می رود .

بيمه درمان شاخه اي از بيمه هاي اشخاص است که به صورت گروهي عرضه مي شود و پرداخت هزينه هاي بيمارستاني و جراحي ناشي از بيماري و حوادث احتمالي طبق شرايط بيمه نامه تعهد مي شود .

در اين نوع از بيمه ، بيمه گذار موظف است كه فهرست و مشخصات بيمه شدگان را تهيه كند و در اختيار بيمه گر قرار دهد تا به عنوان پيوست منضم به قرارداد ،‌ملاك ايفاي تعهد هاي طرف قرارداد ، قرار گيرد . اما در عمل گاهي بيمه گران از بيمه گذار مي خواهند كه هر متقاضي بيمه يك فرم پرسشنامه تندرستي تنظيم كند و اطلاعاتي درباره چگونگي وضع تندرستي خود را در اختيار بيمه گر قرار دهد .

 

خطرات اصلی تحت پوشش :

1- هزينه هاي بيمارستاني ،درماني و جراحي طي دوران بستري در بيمارستان يا مراكز جراحي محدود.


2- هزينه هاي مربوط به ساير پوشش هاي اضافي توافق شده در قرارداد با شرايط خصوصي.


3- هزينه آمبولانس و ساير فوريت هاي پزشكي در صورتي كه نهايتاً منجر به بستري شدن بيمه شده در بيمارستان گردد.

 

خطرات اضافی مورد پوشش :

بيمه گذار با پرداخت حق بيمه اضافي مي تواند پوشش هاي اضافي ديگري علاوه بر مورد مذكور در بالا را نيز تهيه كند. پوشش های اضافي چون افزايش سقف تعهدات براي اعمال جراحي مغز و اعصاب ، قلب ، پيوند كليه و مغز استخوان كه حداكثر تا دو برابر مبلغ تعهد ساليانه اوليه امكان پذير است .

ضمناً بيمه گذار مي تواند تحت عنوان هزينه هاي پارا كلينيكي براي موارد زير پوشش هاي اضافي اخذ نمايد .

الف – جبران هزينه هاي سونوگرافي،‌ماموگرافي،‌راديولوژي،انواع اسكن،انواع سي تي اسكن،انواع آندوسكوپي،ام آر آي،‌اكو كار ديوگرافي 


ب - جبران هزينه هاي مربوط به تست ورزش،‌نوار عضله،نوار عصب،نوار مغز،آنژيو گرافي چشم 


ج – هزينه هاي جراحي هاي مجاز سر پايي مانند شكستگي،گچ گيري،ختنه،بخيه،كرايوتراپي،اكسيزيون ليپوم،‌تخليه كيست و ليزر درماني

 

فرانشيز :‌ حداقل فرانشيز در كليه موارد بابت سهم بيمه گر اول معادل 30 درصد هزينه هاي درمان مورد تعهد است ولي اگر از مزاياي بيمه گر اول استفاده شده باشد فرانشيزي فوق قابليت تعديل دارد  و براي گروه هاي كمتر از 1000 نفر هم 10 درصد فرانشيز.

 

برای صدور این بیمه نامه با شماره ۷۷۶۱۶۸۰۰ (پنج خط)  تماس بگیرید تا ضمن ارائه مشاوره فنی،در صورت تمایل بیمه نامه خود را از طریق پیک در محل کار یا منزل خود دریافت کنید. 


صفحه نخست    |     استخدام    |     استعلام قیمت    |     تخفیف های ویژه    |     دریافت فرم ها    |     سوالات متداول    |     دریافت خسارت    |     درباره ما    |    
Design By 512480 Copyright 2009 , 512480.com , All rights reserved ©